Setki kolorów Twojego Wnętrza
Odkryj narożnik lub sofę dopasowaną idealnie do Twojego wnętrza. Postaw na wygodę i relaks, wybierz tkaninę która doda energii w salonie.

Dowiedz się więcej o produktach ELTAP

Idealnie zaprojektuj swój dom za pomocą ELTAP!
Dodaj magii wnętrzu już dziś, skorzystaj z naszej aplikacji.

ELTAP inspiruje

Postaw na kolor!
Kolekcja mebli Eltap to przebogata paleta barw, struktur i tkanin, wśród których z pewnością znajdziesz kolor idealnie pasujący do Twojego wnętrza. Nasze tkaniny zachwycą Cię wyglądem i pomogą utrzymać czystość, dzięki swoim specjalnym właściwościom.
Odpocznij, tak jak lubisz
Sypialnia to Twoja prywatna strefa odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu. Najważniejszym jej elementem jest łóżko: wybierz przede wszystkim wygodne, ale nie zapominaj o estetycznych walorach: łóżko może być największą ozdobą Twojej sypialni. Znajdź swój wymarzony kolor wśród palety barw Eltap.
Ciesz się czasem wolnym z rodziną
Lata doświadczenia w projektowaniu i produkcji mebli nauczyły nas, jak tworzyć narożniki i kanapy idealne do wypoczynku dla całej Twojej rodziny. Meble Eltap to nowoczesny design i funkcjonalność: są wygodne, praktyczne i oszczędzają cenne miejsce w Twoim domu.

Aktualności

LAMICA - idealne rozwiązanie dla Ciebie!
Potrzebujesz łóżka z charakterem? Łóżko LAMICA to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Łączy ze sobą atrakcyjny wygląd oraz funkcjonalność. Interesujące zagłówek wzbogacony w oświetlenie LED jeszcze bardziej spraewia,
Nasze nowości Arco i Rivia idealne do twojej sypialni
Rozwiązanie do małych przestrzeni ale i nie tylko. Nowomodny wygląd łóżek sprawia, że sypialnia zamienia się w przytulny kąt, a nowoczesny styl dodaje nuty elegancji.
Odświeżone wnętrze dzięki nowym pufom
Chcesz nadać nowoczesnego stylu do swojego wnętrza? Nasze pufy dopasują się do wszystkich  rodzajów wnętrz, dzięki bogatej kolorystyce oraz oryginalnym kształtom.