&noscript=1 />

Jak stworzyć przytulną sypialnię? Odpocznij z ELTAP! 

Jak stworzyć przytulną sypialnię? Odpocznij z ELTAP! 
Łóżko tapicerowane z pojemnikiem Lamica 90x200cm Łóżko tapicerowane z pojemnikiem Lamica 90x200cm

Łóżko tapicerowane z pojemnikiem Lamica 90x200cm

2535.00 zł

Podczas kreowania aranżacji naszej sypialni zależy nam, by stała się ona przestrzenią sprzyjającą wyciszeniu galopujących myśli, odzyskaniu utraconych sił oraz pełnemu relaksowi. Nic więc dziwnego, że gorączkowo zastanawiamy się wtedy, jakie elementy do niej wprowadzić i jak ją urządzić. Chcesz, by przytulna sypialnia pojawiła się w Twoim domu? To proste - niniejszy poradnik dostarczy Ci wielu ciekawych pomysłów, dzięki którym osiągniesz sukces. Zobacz, jakie to łatwe! 

Przytulna sypialnia – czym powinieneś się kierować? 

Sypialnia jest specyficznym miejscem, które powinno wywoływać skojarzenia z przytulnością oraz spokojem. Przestrzeń ta musi sprawić, byś chciał pozostać w niej jak najdłużej i byś mógł w pełni się zrelaksować, zapominając o wszelkich troskach. Proces jej urządzania należy zatem rozpocząć od łóżka

Łóżko to centralny punkt każdej sypialni. Warto zatem poświecić odpowiednio wiele czasu, by wybrać pasujący do nas model. Dobrym pomysłem jest sięgniecie po łóżko kontynentalne z wysokim zagłówkiem. Mebel ten pozwoli nam nie tylko zrelaksować w czasie snu, ale również umili wypoczynek przed zaśnięciem.

Możesz bowiem wygodnie się na nim rozsiąść podczas oglądania seriali, korzystania z laptopa czy czytania książek na tablecie. Twoje plecy będą miały zapewnione właściwe podparcie dzięki wysokiemu zagłówkowi! Nic dziwnego, że taki mebel wręcz musi pojawić się w Twojej sypialni. 

Łóżko kontynentalne z elektryczną regulacją Veros 160x200cm

Łóżko kontynentalne z elektryczną regulacją Veros 160x200cm w tkaninie Gojo 10 - cena: 7065 zł

A co w sytuacji, gdy nasze pomieszczenie jest raczej niewielkie? Mała, przytulna sypialnia bez wątpienia doceni obecność paneli ściennych tapicerowanych. Stanowią one wspaniałą alternatywę dla tradycyjnego wezgłowia, a przy tym pięknie ożywiają swoje otoczenie. Całość dopełnij puszystymi, przyjemnymi w dotyku tekstyliami: zasłonami, dywanami oraz narzutami na łóżko. 

Zestaw paneli tapicerowanych Quadratta 180x180cm

Przytulna sypialnia: jasna i wygodna

W swojej sypialni zdecydowanie powinieneś unikać mocnych, neonowych kolorów oraz ostrych kształtów. Takie połączenia mogłyby Cię nadmiernie pobudzić i skutecznie zepsuć nastrój, uniemożliwiając wyciszenie zmysłów oraz odcięcie się od nadmiaru bodźców.

Pamiętaj, że w aranżacji przytulnej sypialni wyśmienicie sprawdzą się za to jasne kolory. Sięgnij po szarości, beże, biele oraz barwy inspirowane naturą, a także pastelowe i ciepłe odcienie. Pomogą Ci się one wyciszyć, a przy tym optycznie powiększą pomieszczenie. Okaże się to szczególnie zbawienne w przypadku małej sypialni.