&noscript=1 />

Jak wybrać fotel idealny do wnętrza? 5 wskazówek od ELTAP! 

Jak wybrać fotel idealny do wnętrza? 5 wskazówek od ELTAP! 
Fotel wypoczynkowy Arti 1F Fotel wypoczynkowy Arti 1F

Fotel wypoczynkowy Arti 1F

1339.00 zł

Fotele i kanapy to meble, które na co dzień troszczą się o zapewnienie nam komfortowego wypoczynku. Jednak wygodna powierzchnia to nie wszystko - równie ważna jest nienaganna prezencja oraz harmonijnie wykreowana aranżacja. Właśnie dlatego już na etapie wybierania mebli należy zadbać o to, by wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Jak się za to zabrać? Nasz poradnik dostarczy Ci odpowiedzi! 

Jaki fotel wybrać do strefy wypoczynkowej? 

Odpowiedź na to pytanie, chociaż może wydawać się skomplikowana, jest banalnie prosta. Otóż najlepszy fotel to... fotel wygodny. Tak, w pogoni za ulotnym pięknem i ciągle zmieniającymi się modami zdarza nam się zapomnieć o tym, co zawsze powinno być najważniejsze. 

Warto zwrócić uwagę na meble wyposażone w szerokie, głębokie siedzisko oraz mięciutkie, wyprofilowane oparcie. Dobrze również, jeśli fotel dysponować będzie komfortowymi podłokietnikami. Dzięki temu porządnie się zrelaksujesz, a Twoje ciało zyska prawidłowe podparcie  newralgicznych części.

Fotel wypoczynkowy Silva

Fotel wypoczynkowy Silva w tkaninie Poco 10 czarny - cena: 1189 zł

To także sposób na to, by zapewnić sobie bezpieczeństwo podczas czytania książek czy oglądania telewizji - w końcu gdy nasza uwaga w całości skupia się na pochłanianiu kolejnej historii, to rzadko kiedy zmieniamy pozycję. Fotel wypoczynkowy sprawi zaś, że nawet kilka godzin spędzonych praktycznie nieruchomo nie odciśnie się negatywnie na Twoim zdrowiu