&noscript=1 />

Nowoczesna sypialnia 

Jeśli przeciętna osoba śpi 8 godzin w nocy, co odpowiada 26 latom jej życia spędzonym na spaniu i szacunkowo 7 latom spędzonym na próbie zaśnięcia. To niesamowite 36 lat spędzonych w łóżku! Mając tylko te liczby, jasne jest, dlaczego sypialnia jest tak ważną częścią domu dla każdego. Dlatego tak wiele osób w dzisiejszych czasach pragnie stworzyć w swoim mieszkaniu nowoczesną sypialnię, w której panuje spokój i harmonia. Nowoczesna sypialnia powinna być oazą dobrych wibracji, odpoczynku i relaksu, dlatego ważne jest, aby w tej przestrzeni ograniczyć do minimum rozpraszacze. Jeśli chcesz wypróbować jaśniejszą paletę kolorów – na przykład niebieski, szary, beżowy lub inne neutralne odcienie, sypialnia jest świetną przestrzenią na taki krok.

Jak urządzić nowoczesną sypialnię?

1. Wygodny materac

Zdaje się, że jesteś winien swoim plecom to, aby zainwestować w naprawdę dobry materac. Dni spania na niewygodnym materacu powinny skończyć się w tej chwili, więc poszukaj luksusowego materaca i naprawdę eksperymentuj z jego poziomem twardości. To równie ważne, co wymiary, rodzaj wypełnienia czy typ pokrowca. 

2. Poduszki.

Płaskie, nijakie poduszki nie mają miejsca w wymarzonej, nowoczesnej sypialni. W swojej ofercie mamy piękne dekoracyjne poduszki, które mogą zdobić nie tylko narożniki czy sofy w salonie, ale mogą być też świetną dekoracją w nowoczesnej sypialni. Z kolei na noc polecamy komfortowe poduszki termoaktywne, które wraz z odpowiednio dobranym materacem są podstawą zdrowego snu.

3. Mała sofa lub fotel

Gdzie usiąść w sypialni? Jeśli twoja sypialnia jest urocza i relaksująca, naturalnie będziesz chciał w niej przebywać jak najwięcej, dlatego urocze małe siedzisko to genialny pomysł. Możesz wybrać dyskretną, kompaktową sofę lub komfortowy fotel. Ach! Przyjemnie jest odpoczywać w nowoczesnej sypialni.

4. Łóżko, a właściwie to łóżko kontynentalne lub łóżko sypialniane - do wyboru do koloru

Kolejnym i chyba najważniejszym elementem każdej sypialni jest oczywiście łóżko! Cały sens sypialni polega na tym, abyś miał gdzie spać. Sekret tkwi w nazwie, sypialnia! Bez łóżka to tylko pokój, prawda? Poważnie jednak łóżko jest główną rzeczą, która oddziela sypialnię od innych pomieszczeń w domu. Nie ustawiamy przecież łóżka w salonie lub kuchni, prawda? To meble zaprojektowane specjalnie do jednego pomieszczenia w domu, a jeśli chcesz zaprojektować nowoczesną sypialnię, to skorzystaj z naszych łóżek sypialnianych i kontynentalnych, przypisanych do tej kategorii.

Łóżko a nowoczesna sypialnia

Dla nas łóżko jest wizytówką nowoczesnej sypialni. To jedyna rzecz, która wyróżnia się i przyciąga uwagę ludzi, bo gdy tylko wejdziesz do sypialni, twoje oczy kierują się w stronę łóżka. Łączy całe pomieszczenie i ma kluczowe znaczenie dla tego, czy Twoja sypialnia wygląda dobrze. Złe łóżko sypialniane może wszystko zepsuć i sprawić, że twoja sypialnia będzie wyglądać niekorzystnie. Z kolei dobre łózko kontynentalne czy sypialniane to efektowny i poprawiający ogólny wygląd element.

Łóżko a powierzchnia w sypialni

Ostatnim powodem, dla którego łóżko jest tak ważne, to to, że zajmuje dużo miejsca. Łóżko, które wybierzesz, ostatecznie zdecyduje o reszcie pokoju. Jeśli masz mały pokój i duże łóżko, to nie pozostaje dużo miejsca. W związku z tym nie ma wystarczająco dużo przestrzeni na dużą szafę lub regał na książki itp. Wybór łóżka pomaga w ustaleniu planu sypialni. Może również przyczynić się do nastroju pomieszczenia. Jeśli wybierzesz małe łóżko sypialniane albo kompaktowe łóżko kontynentalne, zajmie ono mniej miejsca i sprawi, że Twój pokój będzie wydawał się większy. Dlatego wybór łóżka powinien znajdować się na samym szczycie listy priorytetów. Jak widzisz, łóżko jest ważniejsze, niż myślisz. W pełni wierzymy, że to najważniejsza część sypialni. Myślimy, że kiedy już wybierzesz swoje łóżko, reszta nowocześniej sypialni ładnie się połączy. Dodatkowo łóżko wpływa również na twoje zdrowie i zdolność do dobrego snu w nocy! Upewnij się więc, że następnym razem, gdy pomyślisz o odnowieniu sypialni, nie przeoczysz tematu komfortowego i zdrowego łóżka.