&noscript=1 />

Pokój dla dziecka - ważna część życia każdego człowieka

Pokój dla dziecka służy wielu celom – sypialnia, bawialnia, kino, teatr – ale przede wszystkim jest to własna przestrzeń, w której dziecko znajduje największy komfort na koniec długiego dnia. Wraz z wiekiem pokój dla dziecka musi się zmieniać i rosnąć wraz z nimi. Bez względu na wiek, sypialnia dziecka odgrywa znaczącą rolę w tworzeniu jego wyobraźni, niezależności, kreatywności, kaprysów i zachcianek. Pokój dziecięcy wiele mówi o ich upodobaniach, niechęciach, osobowości i sposobie życia. Poszczególne etapy rozwoju dziecka sugerują ciągłą zmianę wystroju i wyglądu pokoju. Pokój pięciolatka nie wyglądałby tak samo, jak pokój młodzieżowy, jednak równie ważne jest odpowiednie udekorowanie obu.

Jakie meble do pokoju dziecięcego? 

Spróbuj zastosować w pokoju dla dziecka nowoczesne i funkcjonalne meble, które nie zajmą zbyt dużo miejsca. Upewnij się, że wybierasz zajmujące mało miejsca łóżka, kanapy i komody w uzupełniających się kolorach, które rosną wraz z dzieckiem i jego wymaganiami, aby zapewnić długi czas użytkowania z mebli. Dzieci potrzebują przestrzeni, aby się rozwijać! Kolejną wskazówką jest, aby meble zawsze miały miękkie krawędzie i były odporne na uszkodzenia. Wszystkie te meble znajdziesz w ELTAP.

Pokój dziecięcy - kącik do czytania

Wszyscy musimy od czasu do czasu odpocząć w samotności. Kącik do czytania to doskonałe miejsce na spędzenie czasu w pojedynkę, a dodatkową korzyścią jest zachęcenie malucha do poczytania ciekawej książki! Poza tym kącik z dużą ilością kolorowych poduszek jest  zawsze mile widziany w każdym dziecięcym pokoju.

Cała rodzina w domu

Dom powinien pomagać rodzicom w pełni wykorzystywać wszystkie wyjątkowe chwile, które spędzają ze swoimi dziećmi – bez względu na wiek. W ELTAP możesz mieć pewność, że staramy się, żeby wszystkie nasze meble i dodatki do wnętrz sprzyjały pięknym, rodzinnym chwilom. Wszystko zostało zaprojektowane tak, aby pobudzać dziecięcą wyobraźnię i pomagać im odkrywać nowe rzeczy o świecie. Dzieci powinny być podekscytowane pójściem do swoich pokoi z meblami i dekoracjami dla dzieci. Niech pytają: „Czy mogę iść pobawić się w moim pokoju?” zamiast „Czy muszę iść do mojego pokoju?”. Zdobądź pomysły i inspiracje na urządzenie pokoju dziecięcego,  dzięki naszym produktom ELTAP. Polecamy łóżka i kanapy, które są kompaktowe, ale wygodne i pozwalają na spory wybór wzorów i kolorów tapicerki. Niech kolory zapanują w pokojach dla dzieci, by mogły być zawsze szczęśliwe i uśmiechnięte.

Pokój dla dziecka vs porządek

Wiele naszych produktów zostało zaprojektowanych z myślą o łatwości przechowywania. Łóżko czy kanapa z pojemnikami na pościel to świetne rozwiązania zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dziecko uczy się samodzielności i utrzymywania porządku, a rodzic ma więcej miejsca na przechowywanie pościeli, koców, poduszek czy zabawek pociechy. Dzięki meblom z pojemnikiem na pościel możesz zrobić miejsce na czystą podłogę z ciągle powiększającej się kolekcji zabawek, łatwo chowając wszystko. Pokój Twojego dziecka jeszcze nigdy nie był tak zorganizowany.