Narożnik, kanapa, łóżko – jaki kolor wybrać?

Szary, czarny, a może niebieski? Jak dopasować kolor i strukturę naszej kanapy do naszego wnętrza.

Odpowiedź nie jest jednoznaczna, gdyż wpływa na to wiele czynników. Przede wszystkim nie powinniśmy myśleć tylko o samym kolorze jaki przypadł nam do gustu, ale również o tym czy będzie wpasowywać się w nasze otoczenie. Kolejnym czynnikiem jest rodzaj tkaniny. Warto na to zwrócić uwagę, np. jeśli mamy w domu zwierzęta.

Producent Mebli Tapicerowanych Eltap oferuje wybór dla każdego modelu z blisko 30 kolorów, zaczynając od najczystszej bieli po najciemniejszą z błyszczących czerni, od pastelowych delikatnych fioletów po intensywne kolory czerwonego. Duże znaczenie maja również odcienie szarości i beżu. Ważnym aspektem jest struktura tkaniny. Firma Eltap proponuje m.in gładkie, cieniowane monolity, miekkie, pluszowe tkaniny Velvet oraz plecionki o solidnym splocie.

Kolekcja Premium

Nasza oferta nie zamyka się tylko i wyłącznie na grupę „bezpiecznych” kolorów. Rok 2020 postawił przed nami nowe wyzwania i trendy, dzięki których stworzyliśmy nową Kolekcję Tkanin Premium ze specjalnymi właściwościami, bo dlaczego tkanina ma tylko dobrze wyglądać?

Kolekcja Premium została stworzona z myślą o użyteczności w pięknych kolorach. Przede wszystkim tkaniny te są bardzo odporne na zabrudzenia i są łatwe w czyszczeniu, co pozwoli się cieszyć nimi przez długi czas. Po drugie, tkaniny te zapobiegają wbijaniu się sierści naszych czworonożnych przyjaciół, we wnętrza, dzięki czemu szybko i łatwo je usunąć.

Trendy na rok 2020

Kolorowe narożniki to coś co dominuje w tym roku. Świadczą o nowoczesności i nie zamykaniu się na nowe style. Popularnym kolorem jest czerwony, granatowy, czy żółty. Jeszcze nie tak dawno kolory te były uważane za bardzo odważne i ekstrawaganckie. Niewielka grupa osób decydowała się na taki wybór. Teraz to piękne, soczyste kolory które przyciągają uwagę niejednej osoby, i nadają charakter nawet najbardziej przytłaczającemu pomieszczeniu. Tak wygląda narożnik Thiago z naszej oferty, w kolorze soczystej czerwieni:

 

Aby podkreślić minimalizm i podtrzymać tradycję, świetnym wyborem będą różne odcienie szarości czy beżu. Delikatnym, miłym dla oka jest również odcień pudrowego różu. Te kolory, nie tylko będą dobrze wyglądać w naszym salonie, ale również w naszej sypialni, oto propozycja łóżka Aderito

Czy zastanawiając się nad kolorem kanapy czy narożnika, musimy kierować się najnowszymi trendami? Oczywiście, że nie. Trend to coś bardzo zmiennego, a nasza bogata oferta zapewni Ci najlepszy wybór!