&noscript=1 />

Dlaczego z nami

Fabryka mebli tapicerowanych ELTAP oferuje szeroki asortyment mebli do całego mieszkania. Staramy się podążać za nowymi, ciągle zmieniającymi się trendami i rozszerzać naszą ofertę. Największą motywacją jest zadowolenie naszych klientów, którzy wiedzą, dlaczego warto skorzystać z naszych produktów.

Wieloletnie doświadczenie i ciągły rozwój

ELTAP działa na rynku od 1993 roku. Już 26 lat produkujemy meble wysokiej jakości. Doświadczenie i nasze pomysły to główny powód naszego sukcesu.

Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się fabryk mebli w Polsce. Zdobytą wiedzę wzbogacamy o nowe doświadczenia i pomysły. Ciągłe wymagamy od siebie więcej.

Kompetentna kadra pracownicza

Aktywnie wspieramy krajowy rynek pracy dając zatrudnienie ponad 180 osobom. Nasi pracownicy to najlepsi specjaliści, którzy aktywnie wspierają działalność przedsiębiorstwa i pomagają tworzyć dla Was wyjątkowe produkty. To oni swoim ciągłym zaangażowaniem i kreatywnością motywują nas do zmian i rozwoju. Wspólnie cieszymy się z sukcesów i razem odpowiadamy za porażki. Takie podejście doceniają nasi kontrahenci i odbiorcy.

Współpracujemy z najlepszymi

Utrzymujemy doskonałe relacje partnerskie z wieloma firmami oraz osobami prywatnymi, które pomagają nam tworzyć markę ELTAP. Nieustannie powiększamy naszą sieć partnerów i dostawców na terenie całej Polski oraz w krajach zagranicznych.

Wysoka jakość produktów i bogaty park maszynowy

Tworzymy wysokiej klasy meble, które powstają z najlepszej jakości materiałów, które w połączeniu z zastosowaniem nowoczesnej technologii są niezwykle trwałe oraz zachowują swój elegancki wygląd przez długie lata.

Nasza firma posiada pokaźny park maszynowy, który ukierunkowany jest na produkcję wysokiej jakości mebli. Dzięki nowoczesnym technologiom mamy możliwość wprowadzania na rynek nowych produktów, które cieszą się uznaniem Klientów. Dbamy o zachowanie najdrobniejszych szczegółów, przykładamy ogromną uwagę do każdego milimetra, sprawiając, że wyobraźnia projektanta staje się naszą rzeczywistością. 

Najnowszy design i wysoka funkcjonalność

Śledząc najnowsze trendy we wzornictwie oraz gusta i oczekiwania Klientów, we współpracy z projektantami, pragniemy tworzyć autorskie i oryginalne projekty, które łączą w sobie elegancję i funkcjonalność. Wykorzystujemy innowacyjne pomysły, atrakcyjną kolorystykę oraz wysokiej jakości materiały, aby tworzyć niepowtarzalne meble. 

Już na etapie pomysłu i projektu dokładamy wszelkich starań, aby meble naszej produkcji cechowały się wysokim poziomem funkcjonalności oraz dawały swobodę aranżacji przestrzeni w mieszkaniach i domach naszych Klientów. Dzięki temu nasze meble charakteryzują się ciekawymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami, które nie tylko ułatwiają ich użytkowanie, ale też optymalizują wykorzystanie przestrzeni użytkowej w naszych pomieszczeniach. 

Atrakcyjne ceny i gwarancja satysfakcji

Chcąc zaoferować odpowiedniej jakości produkt o ciekawej stylistyce i jak najwyższych walorach użytkowych wiemy, że musi być on przystępny cenowo. Dokładamy wszelkich starań by zaoferować Państwu wysokiej klasy, eleganckie meble za rozsądną cenę.

Na wszystkie nasze meble udzielamy odpowiedniej gwarancji. Obejmuje ona wszystkie wady technologiczne ujawnione podczas użytkowania mebli.

Meble dostępne od ręki

Nasze meble dostępne są w wielu lokalizacjach w Polsce i poza granicami naszego kraju. Posiadamy ponad 200 salonów sprzedaży w Europie.

Grono zadowolonych Klientów

Nie ma nic lepszego niż zadowolony klient. Satysfakcja konsumentów stanowi dla nas najwyższą wartość dlatego cieszymy się, że Klienci polecają nasze produkty. W końcu to dla nich powstają meble ELTAP. Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty mogły służyć Państwu przez długie lata.