&noscript=1 />

Dostawcy

Dostawcy mebli 

Kluczową rolę w naszym dynamicznym rozwoju odgrywają nasi dostawcy. Są to producenci oraz dostawcy towarów i usług dostarczający m.in. wysokiej klasy surowców, z których wykonywane są meble ELTAP. Do ich produkcji dokonujemy regularnego zakupu drewna, na które mamy duże zapotrzebowanie. Oprócz tego typu surowca zaopatrujemy się we wszelkiego rodzaju materiały obiciowe i nie tylko. Współpracę z nami docenia wiele mniejszych i większych firm oraz osoby prywatne ze względu na wartości, którymi się kierujemy.

Nasze wartości

Naszymi podstawowymi wartościami w relacjach biznesowych są wiarygodność i lojalność. Z tego względu z każdym z naszych dostawców pragniemy budować relacje oparte na zaufaniu, i wzajemnym szacunku. Jesteśmy przekonani, że właśnie taki model współpracy przynosi najlepsze efekty. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełniać potrzeby naszych Klientów, którzy oczekują wysokiej jakości produktów w korzystnej cenie.

 

Kierując się dbałością o jakość naszych produktów mamy ściśle określone zasady, którymi się kierujemy w wyborze odpowiedniego dostawcy. Współtworzenie produktu z najlepszymi partnerami biznesowymi jest dla nas kluczowe. Chcemy wspólnie z innymi tworzyć markę ELTAP, dlatego włączamy w to dostawców wyłaniając ich w oparciu o jasno zdefiniowane kryteria, jakimi są:

  • jakość – stanowi klucz do rozpoczęcia współpracy. Od naszych partnerów oczekujemy najwyższej jakości produktów i usług.
  • czas – nawiązujemy współpracę z dostawcami elastycznymi i dynamicznymi w działaniu. Cenimy dostawców, którzy są w stanie terminowo realizować nasze zamówienia oraz szybko reagować na zmieniające się warunki rynkowe.
  • innowacyjność – nowoczesny design i awangardowy styl są wpisane w strategię naszego rozwoju. Tego samego oczekujemy od naszych dostawców, otwartych na nowatorskie pomysły. To właśnie dzięki nim tworzymy innowacyjne meble.
  • certyfikacja – podejmujemy współpracę z firmami, które odznaczają się zdobytymi certyfikatami i atestami w zakresie własnej działalności i jakości swoich produktów.
  • lojalność – niezwykle cenimy sobie gotowość do długofalowej współpracy oraz wspólne opracowywanie najlepszych rozwiązań. Uważamy, że jest to kluczowe w budowaniu silnej pozycji w branży meblarskiej.

Zapraszamy do współpracy

Ciągłe doskonalenie jest dla nas najważniejsze, dlatego chętnie podejmujemy nowe formy współpracy z dostawcami, którzy swoją działalnością mogą wpłynąć na nasz rozwój. Rozpoczęcie współpracy z firmą ELTAP to szansa na osiąganie biznesowego sukcesu z renomowaną marką, znaną w Polsce i na świecie. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do kontaktu. Skorzystaj z poniższego formularza lub przejdź do zakładki "Kontakt".