&noscript=1 />

Dla dystrybutorów

Fabryka mebli tapicerowanych ELTAP oferuje najwyższej klasy meble wypoczynkowe. Działając w branży meblowej od 1993 roku, nawiązaliśmy współpracę z wieloma mniejszymi i większymi przedsiębiorstwami oraz osobami prywatnymi. Efektem tego, jest produkcja najwyższej jakości mebli wykonanych w oparciu o najnowsze trendy w bardzo atrakcyjnych cenach. Specjalizujemy się w produkcji narożników, sof, boxspringów, foteli, materacy i puf.

 

Zapraszamy do współpracy salony meblowe i właścicieli sklepów internetowych

Jesteśmy otwarci na współpracę z różnymi podmiotami, ponieważ ciągle dążymy do podnoszenia jakości swoich usług i promowania mebli marki ELTAP. Posiadamy materiały, które polepszają naszą pracę oraz w sposób wiarygodny oddają wygląd i charakter naszych produktów. 

 

Platforma B2B ELTAP

 

Wsparcie sprzedaży

Dzięki posiadaniu materiałów wysokiej jakości sprzedaż w Twoim sklepie znacznie wzrośnie. Dysponujemy:

-zdjęciami wysokiej jakości

-wizualizacjami 3D

-plikami GIF

-katalogami

-filmami.

Posiadamy własne zaplecze logistyczne oraz produkty dostępne od ręki.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących jej warunków.

 

Kontaktuj się z nami poprzez:

 • Messenger
 • Przedstawiciela handlowego:

  • Jagoda Narowcka-Głowik
   tel. +48669660042
   email: jagoda.nawrocka-glowik@eltap.com
  • Rumunia, Węgry, Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa, Estonia, Izrael, Serbia, Mołdawia, Cypr, Macedonia, Wielka Brytania, Słowenia, Chorwacja, Bułgaria, Holandia, Belgia, Austria, Polska, USA, Irlandia, Finlandia, Szwecja, Norwegia, Dania

 

Po rozpoczęciu współpracy jesteśmy gotowi wysłać nasze materiały marketingowe oraz cenniki z produktami. Wierzymy, że każda nowo podjęta współpraca przełoży się na końcowe zadowolenie Klienta.