&noscript=1 />

Jak urządzić pokój dziecięcy? ELTAP doradza 

Jak urządzić pokój dziecięcy? ELTAP doradza 
Zestaw paneli tapicerowanych Quadratta 100x220cm Zestaw paneli tapicerowanych Quadratta 100x220cm

Zestaw paneli tapicerowanych Quadratta 100x220cm

489.00 zł

Jak zaaranżować pokój dla dziecka? Jakie dobrać do niego kolory oraz jakie wstawić meble? I w jaki sposób pogodzić oczekiwania rodziców z upodobaniami młodego człowieka? Urządzanie pokoju dziecka może stać się nie lada wyzwaniem. Ułatw sobie więc zadanie i przeczytaj nasz poradnik, a poznasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania! 

Aranżacja pokoju dziecięcego - wielki wpływ na malucha 

Odpowiednio urządzona przestrzeń dziecięca to coś więcej niż zapewnienie miejsca do zabawy. W ten sposób zapewnisz latorośli prywatność, poczucie bezpieczeństwa, a także możliwość wyrażenia siebie poprzez swoje otoczenie.  

Dzięki temu maluchowi łatwiej będzie budować poczucie własnej wartości oraz wykształcić poczucie wrażliwości na otaczające go piękno. A to właśnie te cechy powinniśmy pielęgnować w naszych dzieciach, by łatwiej było im później przejść przez życie z uśmiechem. 

Pufa Dario

Pufa Dario w tkaninie Poco 40 (granatowy); cena: 330 zł

Jak jednak podejść z głową do tego zagadnienia? Spokojnie - ELTAP wszystko Ci doradzi! 

Urządzenie pokoju dziecka - poczucie bezpieczeństwa 

Nikogo raczej nie zdziwi stwierdzenie, że najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać, urządzając pokój dziecięcy, jest bezpieczeństwo. W jaki sposób więc zapewnić je maluchowi? Przede wszystkim wybieraj konstrukcje o zaokrąglonych i eliptycznych kształtach. Nie tylko będą się one prezentować bardziej przyjaźnie, ale również ochronią rozbrykanego szkraba przed urazami. No bo w końcu jaki rycerz chodzi z nabitymi siniakami, prawda?