&noscript=1 />

Jakie kolory mebli będą modne w 2021 roku?

Jakie kolory mebli będą modne w 2021 roku?
Kanapa rozkładana Silla Kanapa rozkładana Silla

Kanapa rozkładana Silla

3270.00 zł
Pufa Silla Pufa Silla

Pufa Silla

699.00 zł

Rok 2020 był dla nas prawdziwie traumatyczny. Nic więc dziwnego, że w roku 2021 pragniemy odnaleźć chwilę ukojenia i zapomnieć o dotykających świat problemach. Odzwierciedlenie tego postanowienia pojawia się w naszych mieszkaniach, w których zaczyna dominować spokój i chęć odzyskania stabilności. Jakie kolory będą modne w kolejnych 12 miesiącach? Sprawdźmy to wspólnie! 

Pantone Color Institute 

Każdy, kto zamierza urządzić dom czy mieszkanie, musi zadać sobie pytanie, na co zwrócić szczególną uwagę i czym się kierować podczas tego procesu. To kwestia, nad którą warto dobrze się zastanowić, gdyż to właśnie od niej zależy, jak będziemy czuli się w nowym wnętrzu. 

Niebagatelną rolę w aranżacji przestrzeni odgrywają oczywiście kolory zakupionych mebli. To przecież one decydują o obliczu i charakterze całej kompozycji. Zmieniające się co roku trendy mogą jednak utrudniać odnalezienie się w gąszczu możliwości. Jakie kolory mebli będą modne w tym sezonie? Na to pytanie odpowie Instytut Pantone! 

Poznaj kolory roku 2021

Pufa Summer (nie tylko dla dzieci) w tkaninie Poco 50 i standardowej cenie 245 zł

Pantone Color Institute to światowy lider w zakresie barw. Od 2000 roku organizuje tajne obrady, na które zaprasza zajmujące się standaryzacją osoby z całego świata. Utworzony w ten sposób zespół - w towarzystwie ekspertów Pantone - spędza później całe dwa dni na przeanalizowaniu globalnych trendów

Pod uwagę brane są wydarzenia ze świata mody, projektowania przestrzeni oraz aktualne nastroje społeczeństwa, by później ekipa mogła ogłosić Pantone Color of the Year, czyli kolor roku wg Instytutu Pantone.