&noscript=1 />

Kolor roku 2023. Jakie kolory mebli będą modne? 

Kolor roku 2023. Jakie kolory mebli będą modne? 
Nowoczesny szezlong Taco Nowoczesny szezlong Taco

Nowoczesny szezlong Taco

1409.00 zł
Kanapa rozkładana Dalia Kanapa rozkładana Dalia

Kanapa rozkładana Dalia

2959.00 zł
Narożnik z funkcją spania Lorelle Narożnik z funkcją spania Lorelle

Narożnik z funkcją spania Lorelle

3915.00 zł
Łóżko kontynentalne z pojemnikiem Candice 140x200cm Łóżko kontynentalne z pojemnikiem Candice 140x200cm

Łóżko kontynentalne z pojemnikiem Candice 140x200cm

3949.00 zł

Co roku mamy do czynienia z kolorem roku. Nic więc dziwnego, że każdy chce być tym, który przewidzi bieżące trendy! Z jednej strony mamy więc Instytut Pantone, z drugiej nasze ulubione farby, a z trzeciej jeszcze piękne propozycje tapicerskie... I o zawrót głowy nie jest trudno. Jak więc poruszać się po tym gąszczu opcji, by odnaleźć coś dla siebie? ELTAP podpowiada! 

Modny kolor w aranżacji wnętrza: po co nam kolory roku 2023? 

Powodem wybierania koloru roku jest zwykle zasygnalizowanie pewnych trendów i zmian zachodzących w społeczeństwie. W końcu eksperci zajmujący się tym procesem uważnie obserwują to, co dzieje się na świecie i po wnikliwych badaniach ogłaszają swoje propozycje. O kolorach musimy mówić, docenić ich wpływ na nasze życie i samopoczucie, a co najważniejsze - oswoić się z nimi, by móc je później bez przeszkód zaprosić do naszej przestrzeni. 

Dodatkowo na wyborze koloru roku bez wątpienia korzysta świat mody. W końcu ubrania o wiele łatwiej jest zmienić niż meble, prawda? Jednak i dla miłośników aktualnych trendów w domowym zaciszu ELTAP przygotował niezwykle ciekawe propozycje :) Przyjrzyjmy się zatem temu, co będzie modne w tym roku i co mogłoby pojawić się w Twoim domu! 

Kolor roku 2023 Pantone, czyli Viva Magenta 

Poznaj kolor roku Instytutu Pantone: Viva Magenta

Naszego zestawienia nie sposób nie rozpocząć od przywołania Instytutu Pantone, czyli lidera branży. W tym roku najmodniejszy kolor to odcień Viva Magenta! Jest to energetyzująca czerwień, która zdecydowanie wyróżnia się na tle dominujących beżów, bieli i szarości swoim żywiołowym pięknem. Więcej o odcieniu Viva Magenta przeczytasz na naszym blogu: >KLIK<

W kolorze Viva Magenta pojawiło się mnóstwo ciekawych propozycji. Jedną z nich jest narożnik Lorelle od ELTAP w tkaninie Riviera 59. Z jego pomocą wypełnisz swoje wnętrze eleganckim klimatem, fantastycznie je przy tym ożywiając! 

Narożnik z funkcją spania Lorelle

Narożnik z funkcją spania Lorelle w tkaninie Riviera 59 (Viva Magenta) w cenie 3915 zł

W towarzystwie odcienia Viva Magenta świetnie sprawdzą się wszelkiej maści przybrudzone beże, odcienie szarości, pastelowe róże, khaki lub stalowe błękity, które wyciszą jego charakter. 

Raspberry Blush wg Benjamin Moore Paints 

Poznaj Raspberry Blush

Uroczy Raspberry Blush, czyli malinowy rumieniec, zachwyca subtelną tonacją, pomimo której nie rezygnuje z energetycznego charakteru. To rewelacyjny sposób na dodanie dynamizmu mało interesującej przestrzeni, a przy tym stanowi bardziej stonowaną alternatywę dla Viva Magenta.  

ELTAP przygotował dla Ciebie wyjątkowy komplet mebli Torrense w tkaninie Dora 63. Inspirowany romantycznym urokiem Raspberry Blush materiał znakomicie sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu, dodając mu modnego looku. Jeśli jednak wybierzesz Raspberry Blush na kolory ścian, to w naszej kolekcji czeka na Ciebie granatowy fotel Arti!