&noscript=1 />

Łóżko elektryczne do sypialni - co warto wiedzieć?

Łóżko elektryczne do sypialni - co warto wiedzieć?
Łóżko kontynentalne z elektryczną regulacją Veros 140x200cm Łóżko kontynentalne z elektryczną regulacją Veros 140x200cm

Łóżko kontynentalne z elektryczną regulacją Veros 140x200cm

6985.00 zł

Czy wiesz, że wybór łóżka i materaca może mieć większy wpływ na Twój sen, niż Ci się wydaje? Zarówno łóżko sypialniane, jak i materac oraz sposób, w jaki odpoczywasz, mogą mieć wpływ zarówno na ilość, jak i jakość snu. W rezultacie regulowane łóżka kontynentalne szybko stają się opcją dla wielu osób, które chcą poprawić swój sen.

Czym dokładnie jest łóżko regulowane?

Regulowane łóżka elektryczne to nowoczesne łóżka do sypialni, które pozwalają ludziom dostosować pozycję snu, aby pomóc w chorobie lub zwiększyć komfort. Wybierając łóżko regulowane należy wziąć pod uwagę korzyści, funkcje, koszty, gwarancje i jakość łóżka elektrycznego.

Regulowane łóżko może przynieść korzyści osobie ze schorzeniami, takimi jak refluks żołądkowy czy bóle pleców. Ponadto te łóżka tapicerowane są często popularne wśród tych, którzy lubią czytać książki lub oglądać telewizję przed snem albo o poranku. Łóżko regulowane, nazywane również łóżkiem elektrycznym, to podstawa łóżka zwieńczona szeregiem paneli. Panele te przechylają się do góry lub w dół po naciśnięciu odpowiedniego przycisku na pilocie, podnosząc głowę lub nogi użytkownika mebla.

Zalety elektrycznego łóżka kontynentalnego

Regulowane łóżko jest powszechnie stosowane w leczeniu różnych schorzeń. Jednak poprawa zdrowia nie jest jedyną korzyścią, jaką oferuje regulowana baza. Kiedy śpisz na elektrycznym łóżku, możesz wybrać wygodną pozycję i komfortowo zasnąć.

Dostosowanie sposobu snu

Jedną z bezpośrednich korzyści wynikających z posiadania łóżka kontynentalnego z regulacją jest możliwość dostosowania przez użytkownika sposobu snu. Najlepszy rodzaj łóżka to taki, który zapewnia komfort i wsparcie – ale nie ma jednego rozmiaru dla wszystkich. Materace i stelaże, które można dostosować do własnych potrzeb, zapewnią Ci największą szansę na wspaniały, zdrowy sen. Każdy ma swój własny sposób spania i preferowane pozycje, które uważa za wygodne. W miarę jak nasze ciała zmieniają się w czasie i rozwijają lub leczą różne bóle, zmieniają się również preferencje dotyczące snu. W związku z tym możliwość dostosowania pozycji podczas snu staje się bardzo korzystna.

Łóżko elektryczne Clover ELTAP

Zrelaksuj się przed snem

Zamiast po prostu leżeć na płaskim materacu, możesz podnieść zagłówek łóżka kontynentalnego tak, aby imitowało fotel rozkładany. Pozwoli to na oglądanie telewizji, czytanie książek, robienie na drutach i wykonywanie innych uspokajających czynności w zaciszu sypialni.

Zasypiaj szybciej

Bywają noce w czasie, których trudno zasnąć bez większego powodu. Zazwyczaj kolejny dzień po tak spędzonej nocy nie jest łatwy. Być może nieregularne problemy z zasypianiem mają związek z tym, że Twoja pozycja do spania po prostu nie jest odpowiednia. Być może poduszki nie były pod dobrym kątem lub było ich zbyt wiele albo za mało. Elektryczne łóżko daje swobodę eksperymentowania i znalezienia idealnej pozycji do zasypiania. Śpiący często uwielbiają pozycję zerowej grawitacji, która unosi nogi nad serce i lekko podnosi głowę. Odpoczywając w pozycji zerowej grawitacji, zmniejszasz obciążenie nóg i dolnej części pleców. Często taka pozycja w czasie snu sprawia, że ​​rano czujesz się bardziej wypoczęty.

Łóżko do sypialni, które może łagodzić bóle

Wszyscy od czasu do czasu odczuwają bóle. Osoby, które doznały urazu lub żyją z przewlekłym bólem, mogą złagodzić związany z tym dyskomfort, dostosowując łóżko w celu zmniejszenia nacisku w niektórych obszarach. Dzięki wygodnemu pilotowi dołączonemu do ramy łóżka elektrycznego możesz manewrować łóżkiem, aż osiągniesz idealny poziom komfortu. Twoje ciało jest wspierane tam, gdzie powinno, a to może pomóc szybciej zasnąć i mieć głębszy sen niż w zwykłym łóżku. Dzięki regulacji wysokości ułożenia ciała odpoczywaj tak, jak lubisz.

Łóżko elektryczne Veros ELTAP

Rozmiary łóżek elektrycznych

Podobnie jak zwykłe łóżka, te elektryczne są dostępne w różnych rozmiarach, w tym pojedyncze, podwójne, king-size i superking-size. Tutaj liczy się komfort, podobnie jak wyjątkowe potrzeby i dostępna przestrzeń.

Pojedyncze łóżko może być wystarczające, jeśli kupuje je osoba, która śpi sama. W ofercie ELTAP znajdziesz łóżko elektryczne Veros, które w przypadku większych rozmiarów posiada dwie różne części działające niezależnie, ale łączące się, tworząc jedno, podwójne łoże. Jest to świetna opcja dla tych, którzy chcą dzielić łóżko, ale mają inne upodobania związane z pozycją, w jakiej śpią. Regulowane łóżka są również nieco szersze niż standardowe, więc przed zakupem upewnij się, że sprawdziłeś, czy mebel zmieści się w sypialni.

Wszechstronność łóżka elektrycznego

Regulowane łóżka elektryczne mogą pomóc w zapewnieniu praktycznych rozwiązań wchodzenia i wychodzenia z łóżka, a także złagodzić ból i dyskomfort spowodowany długotrwałymi i tymczasowymi problemami z poruszaniem się. Robią to, umożliwiając zmianę wysokości i pozycji materaca w celu dostosowania do potrzeb użytkownika. Łóżka elektryczne przydają się w wielu sytuacjach, a co więcej są stylowe, komfortowe i dobrze prezentują się w sypialni.