Pianka HR - co to takiego?

Nasze materace wspomagamy o warstwę pianki poliuretanowej. Polecana dla osób które cenią sobie komfort i wygodę odpoczynku. Głównie zapobiega nieestetycznym odkształceniom, ale w swojej budowie ma jeszcze wiele innych bardzo wartościowych właściwości.

Pianka Wysokoelastyczna z ang. HR – High Resilience to rodzaj pianki poliuretanowej o zwiększonej sprężystości i elastyczności w porównaniu do zwykłej pianki tapicerskiej. Materace wykonane z pianki HR zapewniają prawidłowe dopasowanie się do kształtu ciała. Dzięki swojej nieregularnej strukturze i dużej porowatości materace z pianki poliuretanowej są lekkie i bardzo komfortowe, a przy tym mają doskonałą wentylację, co zapobiega rozwijaniu się pleśni i grzybów oraz zapewnia wysoką higienę. Materac właśnie z tym rodzajem pianki to doskonały wybór dla alergików. Pianka HR w swojej właściwości, dwa razy szybciej odzyskuje swój pierwotny kształt, dzięki czemu wspomaga nasz kręgosłup przy zmianach pozycji podczas snu.

Wybierajac wypoczynek z pianką wysokoelastyczną, można powiedzieć, źe wprowadzamy odrobine luksusu nie tylko we wnętrzu naszego domu, ale także dla wypoczywających. W naszej ofercie mogą znaleźć Państwo wiele dostępnych narożników, których materace są z dodatkiem pianki wysokoelastycznej HR, przykładowo jest to narożnik Thiago, Eridano i Ricardo. Zapewniamy, że posłuży ona przez wiele lat. Zachęcamy do przejrzenia naszej bogatej oferty.

 

Polecana dla osób które cenią sobie komfort i wygodę odpoczynku. Dzięki tej piance pokochasz odpoczynek w domowym zaciszu.