&noscript=1 />

Faq

Najczęściej zadawane pytania
Zachęcamy do zapoznania się z sekcją FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania.
Czy mogę kupić meble bezpośrednio w ELTAP?
Istnieje możliwość zakupu mebli przez klientów detalicznych bezpośrednio w firmie ELTAP, w tym celu prosimy o wysłanie zapytania na adres office@eltap.com lub kontaktu pod numerem telefonu +48 600 700 400. Udzielamy wszelkich informacji na temat sposobu zakupu oraz dostawy produktów.
Gdzie można zobaczyć meble ELTAP?
Meble ELTAP zobaczyć można w stacjonarnych punktach należących do sieci Partnerskiej ELTAP. Lista punktów dostępna jest na naszej stronie, w zakładce współpraca - gdzie kupić. Zachęcamy także do zakupów naszych produktów w partnerskich e-sklepach meblowych.
Czy oferujemy usługę dostawy i wniesienia mebli?
Oferujemy usługę dostawy oraz wniesienia mebli na adres wskazany przez Klienta, przy zamówieniu produktu bezpośrednio w firmie ELTAP. Jest to usługa dodatkowo płatna. Nie oferujemy usługi montażu mebli u Klienta.
W jakich godzinach dostępna jest infolinia ?
Infolinia pod numerem 600 700 400 dostępna jest od poniedziałku do piątku (wyłączając dni ustawowo wolne od pracy) w godzinach od 8.00 do 16.00.
Od kiedy i jakie meble produkujemy ?
Firma ELTAP posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji mebli tapicerowanych, już w 1993 roku klienci mogli nabyć pierwsze meble sygnowane marką ELTAP. Specjalizujemy się w produkcji narożników, łóżek kontynentalnych i sypialnianych, sof, foteli, kompletów wypoczynkowych oraz dodatków wyposażenia wnętrz.