1000 wariantów produktów dostępnych z dostawą w 72 godzinyDo 30 dni na zwrotZapisz się do newslettera i zyskaj 50 zł rabatu

Strona głównaO firmie

O firmie

Witamy w sklepie internetowym ELTAP! Jesteśmy firmą specjalizującą się w tworzeniu i dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań do Twojego domu.

W naszej bogatej ofercie znajdziesz różnorodne propozycje, które doskonale wpasują się w Twoje wnętrze. I to niezależnie od tego, czy preferujesz klasyczny urok, nowoczesne trendy, czy rustykalny czar wiejskiego domku! Współpracujemy z renomowanymi dostawcami, co daje nam pewność, że oferowane przez nas meble są wykonane z najwyższą starannością i z użyciem wysokiej jakości materiałów. 

Nasza misja to zapewnienie klientom satysfakcji i radości z zakupionych mebli. Z tego powodu dbamy o to, aby nasz sklep oferował nie tylko bogatą gamę produktów, ale także profesjonalną obsługę klienta. Nasz wykwalifikowany zespół zawsze czeka w gotowości na to, by móc odpowiedzieć na wszelkie pytania i pomóc w wyborze idealnego produktu.

image

Nasza misja

Poznaj ELTAP, czyli miejsce, w którym zapewnienie Ci stylowych rozwiązań to cel nadrzędny! Wierzymy, że meble nie są tylko przedmiotami codziennego użytku, ale mogą przekształcić Twoje wnętrze w oazę spokoju.

Chcemy, aby Twoje doświadczenie zakupowe było nie tylko wygodne, ale także pełne radości. Dlatego oferujemy łatwe i bezpieczne zakupy online, szybką dostawę oraz profesjonalną obsługę klienta.

Pragniemy, aby nasz sklep stał się dla Ciebie bezpieczną przestrzenią, w której znajdziesz zarówno meble, jak i inspiracje do kreowania swojego wymarzonego wnętrza. Zapraszamy Cię do odkrywania bogatej kolekcji mebli, czerpania z niej pomysłów i przekształcania swojego domu.

Nasz zespół pasjonatów wnętrzarskich jest zawsze gotowy, aby Ci pomóc. Niezależnie od tego, czy masz pytania dotyczące konkretnych produktów czy szukasz inspiracji do swojego nowego projektu – z przyjemnością podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem!

image

Historia

Od czego zaczynaliśmy...

Na początku była ciężka praca.

Historia naszej firmy zaczęła się od determinacji dwóch osób - Leszka i Renaty Dworaków, którzy postanowili w 1988 roku rozszerzyć działalność swojej firmy elektrycznej. Właśnie wtedy dokonali zakupu budynku oraz przylegającego do niego gruntu. I chociaż dziś ELTAP kojarzy się przede wszystkim z narożnikami, to pierwszymi meblami produkowanymi przez nasz założycielski duet były... stoliki pod telewizor.

Początki w nowej branży okazały się dość trudne – w końcu biuro raczkującego zakładu znajdowało się w domu. I to wciśnięte między telewizorem a zabawkami rozbrykanej trójki dzieci! Nic więc dziwnego, że w kolejnych latach zapadła decyzja o przeniesieniu centrum dowodzenia do budynku znajdującego się obok domu ;) Tam też można było już w spokoju zatrudnić kilka osób do pomocy.

image

Nasze kolejne kroki...

W 1993 roku popyt na stoliki pod telewizor zaczął maleć, więc firma rozszerzyła swoją działalność na meble tapicerowane. I to był strzał w dziesiątkę! Niewielka konkurencja i mnóstwo klientów sprawiło, że każdy produkt znikał w mgnieniu oka. Umożliwiło to dalsze rozbudowywanie firmy i zatrudnienie już 10 osób!

Kolejne lata przyniosły dalsze zmiany. W 2005 roku powierzchnia firmy uległa zwiększeniu o 1000 m2, a ilość pracowników podwoiła się. Głównym celem zakładu było zaopatrywanie polskich sklepów meblowych, co nie przeszkodziło Renacie przetestować możliwości Internetu w 2010 roku.

W 2012 roku do firmy dołączyli dorośli już synowie, a produkcja mebli szła pełną parą.

Zdobyte doświadczenie pozwoliło dwóm synom – Adrianowi i Dawidowi – na odłączenie się od rodziców i założenie własnych działalności. Natomiast Szymon postanowił na stałe związać się z dziełem rodziców i to ostatecznie on przejął dowodzenie nad całą operacją.

image

Następny etap to...

ELTAP nigdy nie stoi w miejscu.

Stała reorganizacja oferty handlowej, unowocześnianie materiałów marketingowych, praca nad wzornictwem, zmiana logotypu, pozyskiwanie nowych partnerów... Robimy wszystko, by podążać z duchem czasu! W końcu do 2020 roku w posiadanie ELTAP wszedł dodatkowy hektar gruntów, hala produkcyjna powiększyła się o 2500 m2, druga hala magazynowa rozbudowana została o 2500 m2, a na otaczających terenach pojawiły się hale namiotowe.

Wszystkie zmiany odbywają się zawsze w obrębie tego samego miejsca, w którym ponad 30 lat temu zaczynali Dworakowie. Takie rozwiązanie sprawia, że nie zapominamy o korzeniach i o tym, jak wielkie znaczenie ma ciężka praca. Szczególnie mocno cenimy zatem tych z naszych Partnerów, którzy pozostali z nami przez dziesięciolecia.

A co dalej? Nie zwalniamy tempa! W planach mamy kolejne inwestycje – dalszy zakup gruntów, rozbudowę hal produkcyjno-magazynowych, modernizację i powiększenie naszego biurowca.

image

Społeczność

ELTAP ceni społeczność pracowników. Wiemy bowiem, że nasz sukces zależy nie tylko od jakości naszych produktów oraz usług, ale także od zaangażowania i współpracy całego zespołu.