Narożnik – wypoczynek dla całej rodziny

Salon to jedno z najważniejszych miejsc w naszym domu. Ale jak zapewnić wspólny odpoczynek dla całej rodziny? Duże narożniki są nie tylko bardzo wygodne, ale również i praktyczne. Nasza oferta to przeróżne modele, które zapewnią Twojej rodzinie i przyjaciołom codzienny odpoczynek. Wybierz narożnik z oferty Eltap, który:

  • posiada dużą powierzchnię odpoczynku w dzień
  • dostarcza dużo miejsca spania w nocy, dzięki łatwej w obsłudze funkcji rozkładania
  • jest wyposażony w ruchome zagłówki
  • w swojej budowie ma conajmniej 1 pojemnik na pościel
  • posiada długą i szeroką otomanę

Wyprofilowanie oparcie, miękkie siedzisko, odpowiedni kolor tkaniny to tylko kilka aspektów na które zwaraca uwagę każdy użutkownik. Modelami. które cieszą się dużym powodzeniem są np. Narożnik Thiago, Narożnik Anton czy Narożnik Federico

Przestronny narożnik - przyjemność w użytkowaniu

Jeśli możemy sobie pozwolić na duży narożnik warto zadbać o jego każdy aspekt. Nowoczesne narożniki, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie to nie tylko meble dobrze wpasowujące się w każde wnętrza. Fakt, nasza gama kolorystyczna jest bardzo szeroka, dbamy o wymagania klientów którzy podążają za nowymi trendami. Oprócz tego wprowadzamy nowe kolekcje, np. najnowsza kolekcja Tkanin Premium, charakteryzuje się specjalnymi właściwościami. Kiedy chcemy stworzyć przyjazny, przytulny dom, do którego zapraszamy naszą rodzinę czy znajomych, to właśnie ta kolekcja ułatwi użytkowanie narożnika. Przede wszystkim tkaniny te są bardzo odporne na zabrudzenia a także są łatwe w czyszczeniu. Po drugie, tkaniny te zapobiegają wbijaniu się sierści naszych czworonożnych przyjaciół, we wnętrza, dzięki czemu szybko i łatwo je usunąć.

Funkcjonalny narożnik – kto o nim nie marzy?

Każdy narożnik w naszej ofercie jest inny. Różnią się wymiarami oraz swoimi funkcjami. Poszukując modelu, który zapewni komfort i wypoczynek dla całej rodziny warto zwrócić uwagę na jego kształt. Jako producent mebli tapicerowanych nie zamykamy się tylko na klasyczne narożniki w układzie litery L. Wiele modeli, które cieszą się powodzeniem jest w kształcie litery U. Ponadto wybory padają również na takie meble które nie maja podłokietników.

Przy wyborze narożnika do salonu, pomyślmy także o funkcji spania. To tylko atut, gdy narożnik za dnia spełnia funkcję przestronnego narożnika, a w nocy jest wygodnym łóżkiem dla naszych niespodziewanych gości. Narożnik będzie jeszcze bardziej funkcjonalny, kiedy wybierzemy właśnie taki, który w swojej budowie ma co najmniej 1 pojemnik na pościel. Jest to nie tylko dodatkowe miejsce na przechowywanie pościeli, poduszek czy kocy, ale także może być to miejsce na rzeczy dla których w naszym domu nie możemy znaleźć miejsca.

Produkując meble wypoczynkowe zwracamy także uwagę na takie rozwiązania jak regulowane zagłówki, które cieszą się użytkowaniem np. podczas seansów filmowych, kiedy Twoje ciało chce uzyskać maksymalny komfort. Zagłówki zastępują nam poduszki, które ciągle wypadają nam spod głowy i ulegają zniekształceniom. Szerokie i długie otomany, pozwalają na swobodne rozciągnięcie nóg i nie wymagają rozłożenia narożnika do funkcji spania, kiedy tego nie potrzebujemy a różne kształty podłokietników pozwalają wybrać taki model narożnika, który będzie naszym wymarzonym.