1000 wariantów produktów dostępnych z dostawą w 72 godzinyDo 30 dni na zwrotZapisz się do newslettera i zyskaj 50 zł rabatu

Strona głównaPomieszczeniaAranżacje dla pokoju dziecka

Aranżacje dla pokoju dziecka

Aranżowanie dziecięcej przestrzeni to kreatywny proces tworzenia miejsca, które sprzyja rozwojowi i zabawie. Odpowiednio dobrane kolory, meble i dekoracje pomogą wyczarować przyjazne środowisko, pobudzać wyobraźnię i zachęcać do nauki.


11 wyników

Inspiracje dla małych badaczy

Pobudź kreatywność młodego odkrywcy z pięknym łóżkiem Parys w naturalnie stonowanej tkaninie Sawana 05! Historia lotnictwa, przyroda, matematyczne równania... nasze łóżko z gracją dopasuje się do ulubionych zagadnień Twojego szkraba. Daj maluchowi szansę na rozbudzenia w sobie zdolności krytycznego myślenia tak, by żadne przyszłe wyzwanie nie było mu straszne!

Cena za zestaw

889 zł

Szary pokój dla chłopca: elegancja i styl w chłopięcym pokoju

W szarym, chłopięcym pokoju elegancja i styl stają się głównymi bohaterami. Na ścianie pysznią się miękkie panele tapicerowane Quadratta, a subtelną kompozycję ładnie ożywiają kontrastowe akcenty w postaci spokojnego błękitu. Proste, funkcjonalne meble i dodatki tworzą harmonijną przestrzeń, w której chłopiec może swobodnie rozwijać swoje zainteresowania.

Cena za zestaw

489 zł

Pokój szaro-żółty dla dziecka, czyli przytulne trendy

Zaprojektuj przytulny pokój szaro-żółty dla dziecka, śledząc najnowsze trendy! Wykorzystaj subtelne odcienie szarości i żółci, sięgnij po pufę Dario o wygodnym siedzeniu, która pomoże w wypoczynku, wybierz meble i dodatki w minimalistycznym stylu. Stwórz magiczne miejsce, w którym twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoją wyobraźnię.

Cena za zestaw

339 zł

Mały pokój dla rodzeństwa w bloku

Pokój dla rodzeństwa to miejsce, gdzie maluchy uczą się sztuki kompromisu oraz wzajemnego szacunku. Połączenie indywidualności i wspólnoty, w którym sny i zabawy dwójki odmiennych osób stają się jednym. Sięgnij więc po duet łóżek Parys w różnych kolorach i zadbaj o to, by mieszkańcom pokoiku było odpowiednio wygodnie, a ich gusta znalazły odzwierciedlenie.

Cena za zestaw

1 838 zł

Mały pokój dla dziewczynki

Uroczy pokój dla dziewczynki z wieloma możliwościami zabawy oraz nauki. Pełna wdzięcznej funkcjonalności kanapa Rosa zapewnia przestrzeń do twórczych eksploracji, nie zapominając przy tym o wartości codziennego relaksu. Dopełniona kolorowymi akcentami i inspirującymi dekoracjami sprawi, że Twoja córeczka poczuje się w pełni bezpiecznie.

Cena za zestaw

649 zł

Magiczne królestwo Twojej małej księżniczki

Magiczne królestwo Twojej małej księżniczki: miejsce pełne czarów, gdzie marzenia się spełniają, a przyjaźń i miłość są najważniejsze. Razem z wróżkami, panelami Quadratta w ulubionym kolorze oraz jednorożcami młoda dama odkrywa magię świata, stając się bohaterką swojej własnej opowieści. Zadbaj o to, by jej wyobraźnia rozkwitła w tym urokliwym królestwie!

Cena za zestaw

456 zł

Magiczny świat: inspiracje dla małego pokoju dziecka

Odkryj magiczny świat w małej przestrzeni! Sięgnij po kompaktową kanapę rozkładaną Rosa, która stworzy przestrzeń do czytania i marzeń. Zainspiruj się bogactwem kolorów oraz potęgą dziecięcej wyobraźni i wykreuj miejsce, w którym szkrab zyska poczucie bezpieczeństwa :)

Cena za zestaw

589 zł

Bananowa pufa - kolorowy dodatek do pokoju dziecięcego

Nic tak nie poprawi dziecku humoru, jak zabawna pufa Summer ustawiona w strategicznym miejscu! W końcu dodatek ten zachwyca oryginalnym wzorem soczyście żółtego banana, dzięki czemu rozweseli każdą, nawet najbardziej ponurą aranżację. A tapicerka z tkaniny Poco wyróżnia się starannym wykonaniem, przyjemną w dotyku strukturą tkaniny oraz wyjątkową odpornością na zaciągnięcia, światło oraz ścieranie. Czegóż chcieć więcej?

Cena za zestaw

229 zł

Pokój dziecięcy granatowy

Zastosuj głęboki granat, czyli kolor spokoju, elegancji i wyciszenia, by stworzyć przytulną i kreatywną przestrzeń dla swojego dziecka. Tak wykreowane otoczenie sprzyja zarówno beztroskiej zabawie, jak i codziennemu relaksowi. Kontrastujące akcenty w postaci mięciutkich puf Robo dodadzą charakteru, ożywiając całą kompozycję i zapewniając maluchowi komfort podczas zabawy!

Cena za zestaw

199 zł

Pokój dziecięcy dla dziewczynki

Kolorowy, kreatywny pokój dla dziewczynki - raj pełen marzeń! Wypełniony miękkimi panelami Quadratta, wyrazistymi kolorami i zabawnymi dekoracjami, tworzy przestrzeń do nauki, zabawy oraz relaksu. Wyczaruj przestrzeń, gdzie wyobraźnia rozkwita, a magia staje się rzeczywistością!

Cena za zestaw

592 zł

Przytulnie mały pokój dla dziecka

Stwórz przytulne miejsce dla dziecka - mały pokój pełen ciepła i radości. Połącz kolorowe pufy Comfi i miękkie dywany z funkcjonalnymi meblami w postaci szafek oraz wygodnego łóżka. Wyczaruj przestrzeń, która inspiruje do zabawy i odpoczynku, jednocześnie zapewniając dziecku możliwość złapania chwili oddechu!

Cena za zestaw

279 zł