1000 wariantów produktów dostępnych z dostawą w 72 godzinyDo 30 dni na zwrotZapisz się do newslettera i zyskaj 50 zł rabatu

Strona głównaPomieszczeniaAranżacje dla pokoju dziecka

Aranżacje dla pokoju dziecka

Aranżowanie dziecięcej przestrzeni to kreatywny proces tworzenia miejsca, które sprzyja rozwojowi i zabawie. Odpowiednio dobrane kolory, meble i dekoracje pomogą wyczarować przyjazne środowisko, pobudzać wyobraźnię i zachęcać do nauki.


11 wyników

Mały pokój dla rodzeństwa w bloku

Pokój dla rodzeństwa to miejsce, gdzie maluchy uczą się trudnej sztuki kompromisu oraz wzajemnego szacunku. Sięgnij więc po duet łóżek Parys w różnych kolorach i zadbaj o to, by mieszkańcom pokoiku było odpowiednio wygodnie, a ich gusta znalazły odzwierciedlenie w otoczeniu.

Cena za zestaw

1 838 zł

Mały pokój dla dziewczynki do nauki i relaksu

Pełna wdzięcznej funkcjonalności kanapa Rosa zapewnia przestrzeń do twórczych eksploracji, nie zapominając przy tym o wartości codziennego relaksu. Dopełniona kolorowymi akcentami oraz inspirującymi dekoracjami przestrzeń sprawi, że Twoja córeczka poczuje się w pełni bezpiecznie i komfortowo.

Cena za zestaw

649 zł

Szary pokój dla chłopca: elegancja i styl

W szarym, chłopięcym pokoju elegancja i styl stają się głównymi bohaterami opowieści. Na ścianie pysznią się panele tapicerowane Quadratta, a subtelną kompozycję ożywiają kontrastowe akcenty w postaci spokojnego błękitu. Proste, funkcjonalne meble i dodatki tworzą harmonijną przestrzeń.

Cena za zestaw

489 zł

Pokój szaro-żółty dla dziecka, czyli przytulne trendy

Wykorzystaj subtelne odcienie szarości i żółci, sięgnij po pufę Dario o wygodnym siedzeniu, która pomoże w wypoczynku, a następnie dodaj do tego meble i dodatki w minimalistycznym stylu. Stwórz magiczne miejsce, w którym Twoje dziecko będzie mogło rozwijać wyobraźnię oraz kreatywność.

Cena za zestaw

339 zł

Magiczne królestwo Twojej małej księżniczki

Magiczne królestwo Twojej małej księżniczki: miejsce pełne czarów, gdzie marzenia się spełniają, a przyjaźń i miłość są najważniejsze. Razem z wróżkami, panelami Quadratta w ulubionym kolorze oraz jednorożcami młoda dama odkrywa magię, stając się bohaterką swojej własnej opowieści.

Cena za zestaw

456 zł

Bananowa pufa - kolorowy dodatek do pokoju dziecięcego

Nic tak nie poprawi dziecku humoru, jak zabawna pufa Summer! Dodatek zachwyca oryginalnym wzorem żółtego banana, dzięki czemu rozweseli każdą, nawet najbardziej ponurą aranżację. A pokrywającą mebel tapicerka z tkaniny Poco wyróżnia się wyjątkową odpornością na zaciągnięcia, światło i ścieranie.

Cena za zestaw

229 zł

Pokój dziecięcy granatowy

Zastosuj głęboki granat, czyli kolor spokoju, elegancji i wyciszenia, by stworzyć przytulną i kreatywną przestrzeń dla swojego dziecka. Kontrastujące akcenty w postaci mięciutkich puf Robo dodadzą charakteru, ożywiając całą kompozycję oraz zapewniając maluchowi komfort podczas zabawy!

Cena za zestaw

199 zł

Pokój dziecięcy dla dziewczynki

Pokój dziecięcy dla dziewczynki jest oazą radości, gdzie marzenia się spełniają. Panele tapicerowane Quadratta w wyrazistym kolorze butelkowej zieleni zapewniają niezwykłe tło, które sprzyja koncentracji, a meble w łagodnych kolorach dopełniają wystrój, zapewniając niezbędną przytulność.

Cena za zestaw

592 zł

Inspiracje dla małych badaczy i odkrywców

Dla małych badaczy i odkrywców inspiracje kryją się wszędzie wokół nas. Mogą to być fascynujące historie ludzi, którzy zmienili świat swoimi odkryciami czy tajemnice kosmosu. Pobudź kreatywność młodego odkrywcy z pięknym łóżkiem Parys w naturalnie stonowanej tkaninie Sawana 05.

Cena za zestaw

889 zł

Magiczny świat: inspiracje dla małego pokoju dziecka

Odkryj magiczny świat w małej przestrzeni, tworząc dla malca jego własny pokoik! Sięgnij po kompaktową kanapę rozkładaną Rosa, która zapewnia przestrzeń do czytania oraz marzeń, a przy tym wpisuje się w dziecięcy gust. Zainspiruj się bogactwem kolorów oraz potęgą dziecięcej wyobraźni.

Cena za zestaw

589 zł

Przytulnie mały pokój dla dziecka

Stwórz przytulne miejsce dla dziecka - mały pokój pełen ciepła i radości. Połącz kolorowe pufy Comfi i miękkie dywany z funkcjonalnymi meblami w postaci szafek oraz wygodnego łóżka. Wyczaruj przestrzeń, która inspiruje do zabawy i zapewnia możliwość złapania chwili oddechu po szaleństwie!

Cena za zestaw

279 zł